Beba 8 mjeseci, povraca od rodjenja. Dojena 2 mjeseca. Pedijatrica promjenila mlijecnu formulu na Aptamil AR. Stanje se popravilo 20 dana i onda se opet vratilo povracanje. Beba povraca i mlijecnu formulu i kasice. Radili su UZV abdomena i sve je u redu. Bili smo upuceni na odjel gastroenterologije. Koji pregled nam preporucujete da se otkrije uzrok povracanja?

    Odgovoreno: 29. 04. 2022.
    •                                  Javite se na kontrolu gastroenterologu.Uradiće se svi potrebni pregledi ,da se utvrdi pravi uzrok povraćanja. Pozdrav                                             Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                        pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.