Dobar dan. Smem li da pijem sok od aronije dok dojim bebu. Beba ima 4 meseca.

    Odgovoreno: 29. 04. 2022.
    •           Smete,u umerenoj količini. Pozdrav  Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                       pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.