Postovani, detetu od 2 godine je radjena krvna slika gde je mchc za 4 iznad granice, limfociti su poviseni za 17 a neutrofili snizeni za 20, ona je zdrava sada ali je pre mesec dana imala prehladu gde je nos bio zapusen 3 nedelje i uz to upalu jednog uha I upalu grla i krajnika.. pa me zanima da li je to posledica toga ili je ipak nešto drugo? Sve druge vrednosti su u normali.. hvala

    Odgovoreno: 29. 04. 2022.
    •        Pošaljite kopletnu krvnu sliku i leukocitarnu formulu Pozdrav   Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                       pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.