Moje dete ima 2godine wbc 19.8 Lym 16.9 Gra 15.8 Hgb 100 Mch 25.6 Povisen crp

    Odgovoreno: 29. 04. 2022.
    •                                            Sa Hb 100, dete od dve godine je anemično.Pošaljite celu leukocitarnu formulu odn.kompletnu krvnu sliku.Pozdrav                                       Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                       pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.