Poštovani, Dečak 15 meseci. Već dva dana ima šlajm u grlu, bez drugih pratećih simptoma. Međutim od jutros, povraća nakon podoja i ima temp 37,5. Inače je veseo i ostalu hranu fino jede. Šta da radim? Kako da mu pomognem? I da li se već treba da se obratitimo lekaru? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 25. 04. 2022.
    •           Da bi se postavila dijagnoza i odredila terapija ,neophodan je pregled deteta. Javite se na pregled pedijatru.  Pozdrav                                                                       Dr Vesna  Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                       pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.