Postovani, koji sirup je dobar umesto granula fluimucil? Hvala

    Odgovoreno: 18. 04. 2022.
    •           Broncamil sirup, Prospan sirup,  PropoMucil  sirup, Mucoplant -Dr Theis  sirup ,Herbiko sirup, Altiprim P sirup ,Prospera sirup, itd.   Pozdrav                              Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                         pedijatrijska ordinacija Kinder Care.