Dobar dan😊 Ovako imam pitanje . Imam kcer koja bude sad u 5 mjesecu napunila 4 godine....ovo je vec drugi dan da mi se zali da ju boli glava......prima se i sa desne i ljeve strane iza uha i zali se na bol. Ne place,jede normalno,nema temperaturu....aktivna je i sve ostalo je normalno. Uglavnom ujutro kad se probudi i navecer se zali i pokazuje da je boli......pa sad ne znam sto da radim......budemo isli doktoru ako se i dalje bude zalila.....ali ne znam sto da kazem doktoru kad je sve ostalo uredu.....bude doktor mislio panicarim bezveze.....pa neki savjet molim vas ako moze 🙂

    Odgovoreno: 18. 04. 2022.
    •                              Javite se na pregled pedijatru.Glavobolja je simptom koji se javlja kod velikog broja oboljenja. Pozdrav                                                                           Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                       pedijatrijska ordinacija  KInder Care.