Postovana, u urinu kod djecaka od 4 godine ponekad primjetim kao neku sluz ( slika u prilogu). Ne znam sta bi to moglo biti.

    Hvala

    Odgovoreno: 14. 04. 2022.
    •                                 Malo prisustvo sluzi ne bi trebalo da uzrokuje zabrinutost ali veća količina ili redovna pojava može ukazati na zapaljenski proces ili neko drugo oboljenje urinarnog trakta. Uradite  pregled urina (fizičko-hemijski pregled sa sedimentom ) urinokulturu i javite se pedijatru. Pozdrav                                     Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                       pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.