Postovanje. Da li se Espumisan kapi za bebe smeju davati duze od mesec, dva? Hvala.

    Odgovoreno: 13. 04. 2022.
    •               Espumisan kapi ( SImetikon ) se mogu uzimati u toku dužeg vremenskog perioda,odn,do god  traju tegobe.Ne apsorbuju se u crevima i izlučuju se iz organizma u nepromenjenom obliku.Dakle,smeju se davati bebi do god ima grčeve,obično do  četiri,eventualno pet meseci. Pozdrav                                                Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                        pedijatrijska ordinacija Kinder Care.