Postovani, Nasa djevojcica ce za 10 dana napuniti godinu, u poslednjih nekoliko dana sam pocela primjecivati da joj se boja koze desne noge razlikuje u odnosu na lijevu, kao da poplavi i znatno joj je hladnije stopalo na toj nozi. Jos uvijek ne hoda sama ali uz nasu pomoc i uz namjestaj stoji i ne djeluje mi kao da je boli. Skoro smo radili nalaze i bili su uredni. Malo sam zabrinuta, da li to ukazuje na neki ozbiljan problem? Poslala sam Vam sliku u prilogu. Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 12. 04. 2022.
    •      Promena boje i hladniji ekstremitet može da ukaže  na problem u cirkulaciji ili neki drugi zdravstveni problem.Neophodna je poseta pedijatru.Pozdrav              Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                         pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.