Poštovani!! Dječak nam se rodio sa ožiljkom oko uha!!, nosi ga već 9 godina, bolan je na dodir,samo u predjelu iza uha. Bobičastog izgleda, za nijansu tamniji od kože. Raste zajedno sa njim!! Molim Vas, šta bi to moglo da bude?!

    Odgovoreno: 07. 04. 2022.
    •                            Javite se na pregled prvo pedijatru a zatim  gde vas on uputi (plastoćnpm hirurgu,ORL spec itd).Anomalije oko spoljnog ušnog kanala često su povezane  anomalijama urinarnog trakta ,tako da je potrebno i to proveriti (urin,UZ urotrakta itd). Pozdrav                                                                                                   Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                       pedijatrijska ordinacija Kinder Care.