Poštovani, imam 19 godina i ovako ceštih problema sa infekcijama. Doktor opšte prakse mi je rekao da je u pitanju malo slabiji imunitet i da bi trebao da koristim neki preparat i preporučio mi je imonoefekt koji sadrzi cink i beta glukan. Mene zanima da li znate još neki preparat koji bih mogao uzeti za ucestalije respiratorne infekcije, da probam za njegovim korišćenjem nekih mesec dana pre nego što odem do imunologa jer je pregled jako skup a ja studiram i plus spremam ispiti pa nisam u mogućnosti ranije da odem? Hvala na odgovoru pozdrav.

    Odgovoreno: 05. 04. 2022.
    •             Tih preparata ima jako puno i cene su vrlo različite.Na primer: Imunoglukan P4H caps; Bimunal caps; Imuno beta caps Beta glucan,Vit. D3 2000 ij; Immuno tabl.  itd.Takođe i probiotici, Vit.C ,cink   itd. Pozdrav                                                     Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                   pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.