Dobar dan imam pitanje Imam devojcicu koja ide 4 razred osnovne skole e sad imamo problem kod kuce je normalo prica komuniciramo sasvim normalno ali kada ode u skolu ona samo cuti neprica ni sa uciteljicom ni sa drugarima a inace je Costa stidljiva

    Odgovoreno: 05. 04. 2022.
    •                                             Potražite pomoć psihologa. Pozdrav  Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                        pedijatrijska ordinacija   Kinder Care.