Beba - djevojčica od 2 mjeseca i 10 dana, nakon što smo uveli Ferossal Junior po preporuci pedijatra, beba više ne traži jelo, prođe čak i 5-6 sati da ne traži jelo te joj moramo na naš zahtjev dati hranu... Beba je na adaptiranom mlijeku Hipp Organic Combiotic 1.

    Da li je normalno da ne traži ne plače?

    LP Edin

    Odgovoreno: 05. 04. 2022.
    •                              Normalno je. Neke bebe ne plaču kad su gladne. Hranite je redovno,kad je vreme obroka.  Pozdrav                                                                                     Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                         pedijatrijska ordinacija  Kinder care.