Postovani imam bebu koja za devet dana puni 6 meseci..iskljucivo dojena beba koj.je mesecno napredovala 1kg..Polako smo uveli kasice koje je super prihvatila.Beba je od cetvrtka bolesn dva dana je ima 48 temperaturu.od subote pa do danas nista nije jela odbija da sisa,odbija hranu samo hoce da pije hipp ov caj.U bolbici smo od subote zato sto ima crp 45 ostali nalazi uredno..Svaki dan ima stolicu ali izuzetno jako malo mokri.Dosta je pospana..ima i konjuktivitis..S obzirom da tri dana nista nije jela..Bojim se da.cu izgubiti mleko..Molim Vas za savet i brz odgovor.Takodje da pomenem da je izgubila malo u tezini..U bolnici niko nista ne preduzima.SRDACAN POZDRAV

    Odgovoreno: 04. 04. 2022.
    •                              Izmlazajte se na 3 sata ,da stimulišete stvaranje mleka.Možete ponuditi to mleko ,da pokušaju da hrane vašu bebu ili druge bebe.Brzo ozdravljenje vašoj bebi.  Pozdrav Dr Vesna Vojnović Čolović ,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                        pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.