Dobar dan, zanima me da li može dete sa temperaturom da se pregleda bez testiranja na covid? Hvala puno

    Odgovoreno: 01. 04. 2022.
    •                               Zakažite pregled.        Pozdrav    Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                     pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.