Dobro jutro... Devojčica 8god imala kovid 16 januara ležala u bolnici 4dana primala terapiju... Od tada non stop ima temp i krvna slika stalno pokazuje bakterijsku infekciju i povisen crp. Non stop je pod antibioticima al temp se stalno vraća na 15 dana... Sada je 1 marta imala tem, pa 16 marta ponovo, pa sad 25marta ponovo stalno pod terapijom antibiotika... Isli smo kod hematologa zbog smanjenog gvožđa dobili odgovor da je smanjeno gvozdje bez značaja... I da treba imunologu da se javimo...posto je teško zakazati u državnoj bolnici, termina je malo a i dugo se čeka... Zabrinuta sam jer ne znam koliko je neophodno da se javimo imunologu..

    Odgovoreno: 29. 03. 2022.
    •            Tačan uzrok je nemoguće naći bez kompletnog ispitivanja deteta.Poslušajte savet hematologa i javite se imunologu.   Pozdrav                                                   Dr Vesna  Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                       pedijatrijska ordinacija Kinder Care.