Postovani Decak ima 2 godini i u zadnjih 7 meseci ima problem s povracanjem..Naime kad god se naljuti ili se malo vise smeje ispovraca se...nekad se to desava i iz cista mira..Desi se da povrati i vise puta dnevno...prodje nekolko dana bez povracanja,pa opet nekolko dana za redom.Mozete li nam reci u cemu je problem?

    Odgovoreno: 24. 03. 2022.
    •                                 Javite se na pregled pedijatru.Bez pregleda je teško dati odgovor na vaše pitanje.Pozdrav                                                                                                Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                         pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.