Zbog jakih bolova u celoj kicmi,kuku i kolenu primila sam injekcije Diprofost krajem septembra i 7 danakasnije drugu,pa sam mogla normalno,bez bolova da hodam.Recite mi,molim Vas da li smem sada d

    a primim te injekcije i kako mogu u buduće da ih primam?Zahvaljujem.

    Odgovoreno: 21. 03. 2022.
    •                   Niste naveli  koji specijalista je postavio  dijagnozu i koja je dijagnoza.U svakom slučaju ,uvek je  prvo neophodan pregled. Pozdrav                                     Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                         pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.