Beba 21. Puni 7 mjeseci radili smo nalaz krvi i evo rezultati sutra prima vakcinu i idemo kod svog pedijatra al nisam mogla cekat ,molim odgovor jel nesto strasno

    Odgovoreno: 14. 03. 2022.
    •                     Pošaljite novu fotografiju da se  vidi koji su parametri u pitanju. Pozdrav  Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                         pedijatrijska ordinacija Kinder care.