Imam devojcicu 2,5 godine. Prehladila se i vodila sam je kod pedijatra koji joj je prepisao lek pressing, sirup od belog sleza i kapi za nos. Prošlo je već nedelju dana od te posete i kasalj, kao ni curenje nosa se ne smiruju. Izbacuje zeleni sekret, dobila je i konjuktivitis. Kad spava čuje se i sekret i slajm. Treba mi pomoć jer ne znam kako da joj pomognem. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 14. 03. 2022.
    •             Neophodan je pregled deteta , da bi se procenilo zdravstveno stanje deteta i pravilno odredila  terapija.Javite se pedijatru.  Pozdrav                                             Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                     pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.