Poštovani, možete li pogledat nalaz od mog djeteta u prilogu.. Inače ima problema sa napuhnutim trbuhom, u zadnje vrijeme česti proljevi i neprerađena hrana u stolici.. Što predlažete koje nalaze bi bilo potrebno još napraviti?

    Odgovoreno: 02. 03. 2022.
    •              Niste naveli uzrast deteta,pa je teško komentarisati KKS i  leukocitarnu formulu.Potrebno je da se javite pedijatru da se uzme dobra anamneza i  uradi pregled deteta.Pedijatar će vam dati savet o ishrani i ako bude potrebno predložiti još neke analize (pregled stolice ,urina itd). Pozdrav                                                Dr Vesna vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                          pedijatrijska ordinacija Kinder Care.

Komentari na pitanje: #195293