Pozdrav. Imam cerku ima 2 meseca, ima problem sa gasovi u creva, gasovi imaju neprijatan miris bukvalno kao odrasla osoba, dali je to normalno

    Odgovoreno: 22. 02. 2022.
    •                   Ako beba sisa obratite pažnju šta vi jedete.Ako je na adaptiranoj formuli možete dati COLIEF ,kapi koje sadrže enzim laktazu i olakšavaju varenje mleka,takođe i  BEBICOL ili  BioGaia  (probiotske kapi).Pozdrav                                                                                                                                                                                 Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                         pedijatrijska ordinacija Kinder Care.