Postovani,danas smo sestomesecnoj bebi vadili krv jer imamo redovnu kontrolu kod pedijatra,pa su nam trazlili krvnu sliku da prverimo. Pa su me zabrinuli pojedini nalazi. Tacnije poviseni limfociti (50-60) a beba ima 71,1 I ima snizene neutrofilne (40-50) a beba ima 19,0 Takodje ima malo povisene MCHC (260-340) a beba ima 349. Pri tom nije bila bolesna,niti imala neke infekcije,vesela i raspolozena beba,koja iz meseca u meseci lepo napreduje.

    Ostali parametri su u normali,da li imamo razlog za brigu? Hvala unapred na odgovoru

    Odgovoreno: 22. 02. 2022.
    •                                Nemate razloga za brigu. Uživajte  sa svojom bebom.    Pozdrav,   Dr Vesna Vojnović  Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                          pedijatrijska ordinacija Kinder Care.