Pozdrav. Trogodišnjem djecaku je uradjena KKS. Svi parametri su dobri osim NEU (neutrofili). Njihova vrijednost je 35,6. Moze li Vaše misljenje sto to može biti? I sta uraditi? Zahvaljujem

    Odgovoreno: 22. 02. 2022.
    •                              Pošaljite celu KKS i leukocitarnu formulu.Takođe i tačan uzrast deteta.Pozdrav                                                                                                                       Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                         pedijatrijska ordinacija Kinder Care.