Poštovani, Ćerka 8god, zdrava, KKS, Urin, bris nosa i grla sve uredno. Od 11tog meseca života data u kolektiv ali od onda pa sve do danas nakon 3 ili 4 dana bez izuzetka dobije virus. Kijanje, kašalj povišena temp, retko preko 38. Mislili smo da će izrasti, ojačati imunitet ali evo krenula je u prvi razred i nastavlja se isti problem. Mnoštvo suplemenata isprobano. Ishrana redovna, boravak napolju. Baka je penzionisani lekar a ja med sestra ali naše znanje je stalo. Dr u Subotici nam preporučuju da idemo kod imunologa, na žalost u sub ga više nema. Ima sezonsku alergiju kao i ja i baka. Moj imunitet takođe loš. Kako joj pomoći sa imunitetom? Ima li neke nade s obzirom da je to izgleda nasledno? Unapred hvala, Ada Hegediš

    Odgovoreno: 18. 02. 2022.
    •                    Potrebna je konsultacija imunologa,pogotovo ako sumnjate na nasledni poremećaj imuniteta.Obratite se pedijatru svog deteta za uput i pripremite sveže rezultate u dogovoru sa pedijatrom..Pozdrav  , Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                          pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.

Komentari na pitanje: #194813

    • Dr Čolović, hvala najlepše na brzom odgovoru. Svi rezultati su današnji. Uredno sve. Biće da je nasledno jer ja imam sada već i Hašimoto, hroničnu anemiju itd .. Moraćemo doći za Beograd kada se izorganizujemo. Veliki pozdrav!