Postovani, interesuje me koliko dugo se sme piti sirup imunoglukan i kolika mora biti pauza posle njega(ako se sme nastaviti posle pauze)?zasto uopste mora da se pauzira?naisli smo na razlicite podatke u vezi duzine koristenja. u pitanju je dete od dve godine,koje je u godini dana imalo 6 bronhitisa i 2 upale pluca.zelimo da probamo sa ovim sirupom,da ojacamo imuni sistem zbog ucestalih resp.infekcija. srdacan pozdrav!!

    Odgovoreno: 14. 02. 2022.
    •            Imunoglukan  se uzima preventivno,najmanje 2-3 meseca.Može se uzimati kontinuirano i šest meseci.Budite u kontaktu sa svojim pedijatrom, koji će u zavisnosti od zdravstvenog stanja deteta proceniti  potrebu za daljim jačanjem otpornosti deteta i kojom vrstom preparata.Pozdrav                                                      Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                          pedijatrijska ordinacija Kinder Care.