Postovani, beba od 6 mj je radila KS. Rezultati su sledeci : Eritr-5; Hemogl:139 ; hematokrit 0,40 ; MCV 80,4 ; MCH 27,8 MCHC 346 , leukoc- 13,48 Limfociti 10 , Monociti 0,84 , Bazof.gran 0,12 Tromb 541, PDW 10,6 MPV 9,5 P-Lcr 21,1 PCT 0,0052, Limf 74,6% Mon 6,2% baz gran 0,9% ... zanima me Vase misljenje.. hem je povecan, Pct, limfociti..

    Odgovoreno: 11. 02. 2022.
    •              Normalan nalaz za uzrst. Pozdrav                                                                                                                                                                                                                         Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                          pedijatrijska ordinacija Kinder Care.