Postovani, Moj sin star 5.5 god ide redovno u vrtic,od 17.1.2022 krece fijasko sa streptokokom, antibiotik 10 dana ispio,posle toga od 2.2.opet se navratila bakterija I opet OSPEN do juce imao antibiotik ,nocas opet temperatura I izgleda opet streptokoka,više ne znam sta da radim molim vas pomozite, dete mi smrsalo imunski sistem srusen, ocajna sam... Lep pozdrav Violeta

    Odgovoreno: 10. 02. 2022.
    •                 Poznato je da dete kad krene u vrtić  prvih 6 meseci do godinu dana (nekad i duže) često bolesno. Uradite KKS, LF, CRP, bris ždrela i javite se na pregled pedijatru.Pozdrav                                                                                                                                                                                                                                                 Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                         pedijatrijska ordinacija  KInder Care.