Postovani, Imam bebu od 3 meseca i receno mi je da mu dajem Vigantol. Koliko kapii dnevno davatii bebii. Hvala.

    Odgovoreno: 31. 01. 2022.
    •           Dajte 1 kap ( 500ij) dnevno.Uobičajena doza je 400 ij dnevno. do godinu dana života.Pozdrav                                                                                                                    Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                           pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.