Postovani, djevojcica 5,5 god kad zaspe preznoji se.. Da li je to normalno? Tako je uvijek bilo. Obicno ono kazu kad se dijete znoji ok je. Ali opet, nije vise beba , a to je kod nje svaki dan tako.

    Odgovoreno: 25. 01. 2022.
    •                 Normalno je. To su obično deca koja su  vrlo aktivna utoku dana .Bude mokra jastučnica ,dva sata posle uspavljivanja Često traže vodu,čak i sama nauče da spreme vodu kad krenu na spavanje.Pozdrav                                                                                                                                                                                               Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                         pedijatrijska ordinacija Kinder Care.

Komentari na pitanje: #193762