Dete od tri godine je bilo Kod pedijatra pre 4-5 Dana. Krvna slika , crp , urin...sve savrseno. Pluca u redu,usi,oci takodje. Grlo jako upaljeno. Dobila je antibiotik koji pije redovno I paracetamol koji pije po potrebi kada je zaboli glava. Od jutros je dobila temperaturu koja ide do 39,nakon sirupa padne na 37 Ali se ubrzo podigne ponovo. Zali se da je boli Samo jedna strana lica (ta strana je I crvena, Samo ta strana je vruca kad ima temp, druga nista ). kaze da je sa te strane boli grlo, uvo , da je boli kad zvace...upala usiju nije,zuba takodje. Hvala unapred

    Odgovoreno: 20. 01. 2022.
    •          Ako dete nije bolje posle 4 -5 dana od  posete pedijatru i upotrebe  antibiotika ,javite se ponovo na pregled pedijatru i eventualno ORL  pregled.Moguće je da se radi o komplikaciji koja zahteva promenu antibiotika. Pozdrav        Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                         pedijatrijska ordinacija Kinder Care.