Postovani, imamo djecaka od 4 godine koji rijetko kad je bio bolestan. Zaredale su se situacije od septembra, upale uha, laringitis, upale grla i te sve tako u krug. Ispio je par put ospen, 1xpancef .Temperatura i kasalj mu se vratio nakon 15 dana i pregleda pulmologa kao i razlicitih inhalacija. Bio je na pregledu ORL gdje nisu sumnje usmjerene ka 3 krajniku. Bit pitanja je zasto se vraca konstantno kasalj i tmp 10-15 dana nakon antibiotika? Trenutno mu je crp 60, koristi samo inhalacije i antipiretike po potrebi.

    Odgovoreno: 18. 01. 2022.
    •          Jedan od najčešćih razloga  je polazak u kolektiv i   izloženost virusnim i bakterijskim infekcijama.Mogu da budu i drugi razlozi.Javite se izabranom pedijatru svog deteta.Nakon dobro uzete anamneze i detaljnog pregleda,dobićete odgovor na svoje pitanje.Pozdrav                                                                                Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                           pedijatrijska ordinacija Kinder Care.