Postovani, posle zimovanja se mojoj devojcici pojavila krv u stolici u dva navrata. Uradjen je 1 nalaz stolice koji je pozitivan na okol. krvarenje. Sta predlazete za dalje? Ponoviti nalaz stolice jos 2 puta ( promeniti nacin ishrane) ili odmah doci na konsultaciju? Hvala unapred Jelena Crnić

    Odgovoreno: 14. 01. 2022.
    •                 Javite se pedijatru.Posle detaljne anamneze i pregleda  dobićete savet za dalje postupanje.Pozdrav                                                                                              Dr Versna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                         pedijatrijska ordinacia Kinder Care.