Vec dva dana imam bolove u desnoj strani ispod rebara I donjem desnom delu ledja bolovi su na trenutke I onda prestani bojim se da nije slepo crevo bolovi su poceli nakon teskog treninga na Kom Sam dizao teske stvari

    Odgovoreno: 12. 01. 2022.
    •         Moguće  je  da  se radi o mialgiji, usled prenaprezanja i istegnuća određene grupe mišića.Bol se javlja pri određenim pokretima i palpaciji tih mišića.Bilo bi dobro da se javite na pregled.Pozdrav                                                                                                                                                                                                                             Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                         pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.