Dovojcica 7.5 godina povracala nocas 4 puta. Jutros 38 temperatura malaksala. Krvma slika u prilogu. Sta moze da bude, prvi put se srecemo sa ovakvom krvnom slikom. Pre 3 meseca prelazela kovid od tad non stop je hvataju prehlade iako dosta suplemenata pije( imonoglugan, propolis,forever kids.) Sta dalje?

    Odgovoreno: 10. 01. 2022.
    •                Povišeni leukociti pri čemu dominiraju granulociti ukazuju na bakterijsku infekciju.Javite se na pregled pedijatru. Pozdrav                                                         Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                         pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.