Postovani, imam bebu od 4 i po meseca. Do pre 20-tak dana, spavao je po celu noc bez budjenja. Odjednom je poceo da se budi na svaka 2-3 sata i da sisa, nakon cega zaspi. Sta je u pitanju? Dete lepo napreduje, lepo sisa, raspolozeno je.

    Odgovoreno: 10. 01. 2022.
    •     Bebi ,peti mesec, koja lepo napreduje, samo podoj postaje malo za večernji obrok.Da bi se beba  dobro najela uveče i spavala celu noć ,uvedite mlečnu kašu-jači kalorijski obrok, koliko hoće i dopunite podojem.Kreće se od manje količine i polako povećava.Prvo čiste pirinčane pahuljice,zartim kukuruzna kaša(bez glutena),Pročitajte tekst -UVOĐENJE NEMLEČNE HRANE U ISHRANU ODOJČETA ,na blogu sajta pedijatrijske ordinacie  Kinder Care. Pozdrav                                   Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                          pedijatrijska ordinacija Kinder Care.