Postovani Imam kcerku staru 2.5 Godine. Od septembra 2021.ide u vrtic I cesto kaslje. Krene od nisica, pa onda kasalj koji traje danima. Trenutno ima suhi kasalj I budi se nocu. Občino je pracen vrucicom. Nosic joj čistim fiziološkom vodom, ali kasalj je toliko cest da pocinjem misliti da ima veze s alergijom. Ponekad na licu joj se jave crvene flekice koje prodju taj dan. Prije 3 mjeseca je koristila pumpicu s ventolinom. Trudimo se da ventolin sto manje koristi, ali izgleda da je ovaj put neizbjezan. Kaslje obicno nocu vise, ali je jako ucestal kasalj. Sta da radimo, sta je najbolje jer poskušali smo dosta toga, a nije imalo učinka. Hvala Vam za svaku informacij.

    Odgovoreno: 21. 12. 2021.
    •       Potreban je pregled pedijatra,po potrebi i pulmologa.Uz redovne kontrolne preglede i eventualno dodatne analize steći će se uvid u zdravstveno stanje deteta i pomoći mu na pravi način.Pozdrav                                                                                                                                                                                                                               Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                         pedijatrijska ordinacija Kinder Care.