Dete 17meseci imao upalu pluca pre 10 dana izasli iz bolnice imali terapiju Klavid na 12h i inhalavije berodualom na 12h jos 10dana. Pre dva dana je krenuo da mu curi nos sada su vec zeleni sekret i povremeno suvo kašlje. Jel to ostaci upale pluca ili je opet bolestan?

    Odgovoreno: 20. 12. 2021.
    •              Najverovatnije se radi o novoj  infekciji.Odvedite  dete na pregled pedijatru.Pozdrav                                                                                                                Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                          pedijatrijska ordinacija Kinder Care.