Postovanje. Djecak ima 13 mjeseci i nekako je slabo aktivan. Kad to kazem mislim da nije zainteresovan nizasta. Kad god mu se neko o radi samo te pogleda i izgnprisa ili te uopste ne pogleda. Govori samo mama i neke svoje rijeci. Kad ga pitas sta je ovo, gdje je mama i tome slično uopste ne reagu nego po svome nesto. Da li je u pitanju ne zainteresirana, lijena bebe il pak nesto dugo? Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 17. 12. 2021.
    •               Odvedite dete na pregled svom  pedijatru i iznesite svoja zapažanja.U koliko je potebno on će vas uputiti dalje:logopedu,psihologi itd.Pozdrav                    Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                          pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.