Poštovana, molim Vas za savjet: beba od 16 mjeseci i majka koja ju još uvijek doji imaju blagi, nadražajni kašalj(prehlada). Da li smiju obje istovremeno uzimati sirup od korijena bijelog sljeza?( beba 2x5 ml, a majka 3x10 ml)? Hvala, pozdrav!

    Odgovoreno: 13. 12. 2021.
    •               Niste naveli da li je beba od 16 meseci pregledana od strane pedijatra.Lekove nemojte davati napamet.Odvedite dete na pregled i slušajte savete pedijatra, koji je pregledao dete.Pozdrav    Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                          pedijatrijska ordinacija  KInder Care.