Postovana doktorice,beba stara 1mjesec i 10 dana. Apgar skor 10/10,svi atavisticki refleksi se izazivaju. Sa 5 dana starosti lezala na neonatologiji zbog zutice,na otpustu Moro refleks inkompletan,palac i kaziprst ne otvara,raden UZ mozga,uredsn nalaz. Nisu nam dali nikakve preporuke za neuropedijatra,beba lijrpo napreduje.

    Odgovoreno: 08. 12. 2021.
    •             Javljajte se redovno na kontrole,u dogovoru sa svojim pedijatrom.Pedijatar je taj koji prati rast i razvoj deteta i ako bude potrebno uputiće vas na dodatne preglede.         Pozdrav     DR Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                        pedijatrijska ordinacija Kinder Care.