Postovani, beba 4 meseca, vec cetvrti put ima zelenkastu stolicu.. Dojim je i dajem joj dohranu.. Primecujem da cesto ima gasove, i cescu stolicu, nekada dan za danom, a nekada na dva dana.. Ovako je vesela, nema temperaturu, lepo napreduje.. Da li bi trebalo da joj dam neki dodatni probiotik? Svakodnevno joj dajem Waya pro bios kapi, a i mleku koje joj dajem ima probiotika (Hipp Organic Combiotic probiotik i prebiotik).. Do sada je imala normalnu boju stolice, ali jedan dan sam joj dala isto Hipp-ovo mleko Organic Combiotic sa metafolinom, i opet je vratila na ovo koje je vec koristila, jer je u tom trenutku mleko bilo u deficitu, a za ova sa Metafolinom su mi rekli kako je isto samo unapredjena formula.. Da je nije to poremetilo sto sam joj u kratkom vremrnskom periodu menjala mleko?

    Odgovoreno: 08. 12. 2021.
    •      Zelenkasta stolica može da nastane iz puno razloga.Imate predhodno iskustvo.Ako se stolica ne normalizuje u narednih par dana,javite se na pregled pedijatriju.   Pozdrav Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                          pedijatrijska ordinacija Kinder care.