Dobro vece... moj sin za 15 dana puni 5 godina,u nedelju je rekao da ga boli glava, povratio je, dobio temp, testirali ga na koronu bio je negativan, nalazi svi u najboljem redu, vec u utorak ujutru je bio super i zivahan i sve, veceras je samo odjednom rekao da ga ja zabolela glava i plakao kolko ga boli i opet povratio i zaspao...bas smo zabrinuti o cemu se moze raditi? Unapred hvala na odgovoru...

    Odgovoreno: 15. 11. 2021.
    •           Glavobolja je simptom koji može da ukaže na mnoga patološka stanja.Ako se ponavlja ,trebalo bi da se opet javite na pregled kod pedijatra.Pozdrav             Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                          pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.