Postovani imam blizance stare nepuna 2 mesca rodjeni su u 35ned sa dobrom kilazom bez odlaska u inkubator. Devojcica koja je jela sasvim normalno i bez problema do pre 10dana 90ml na 3h odjednom je prestala da jede tu kolicinu mleka pojede 50,60 ml po obroku neki put se desi i da povrati nakon hranjenja. Posto su na adaptiranom mleku menjali smo formule ali nije bolje. Uradili smo urin i uk kao i kks i crp sve je u redu. Sta bi moglo biti uzrok tome?

    Odgovoreno: 04. 11. 2021.
    •                 Niste naveli da li dete ima druge tegobe.Bez pregleda ,deteta teško je proceniti o čemu se radi.Može da bude samo zapušen nos, a prisustvo sekreta na zadnjem zidu ždrela može da iritira na povraćanje,Mogu da budu i mnogi drugi razlozi.Najbolje je odvesti dete na pregled pedijatru.S poštovanjem                    Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                           ordinacija Kinder Care