Da li mogu da dobijem informaciju gde mogu da vidim referentne vrednosti krvne slike i leukocitarne formule za dete od 8 meseci? Hvala puno

    Odgovoreno: 27. 10. 2021.
    •                       Referentne vrednosti imate u priloženom izveštaju /treća uspravna kolona).Za tumačenje rezultata vašeg deteta obratite se izabranom pedijatru.      Pozdrav                                                                                                                                                                                                                                                                                 Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                          ordinacija  Kinder care.