Beba od 2 mjeseca je na dohrani i dojim ju međutim problem il samo ja mislim da je problem vec 5 dan nije kakila . hitno.

    Odgovoreno: 26. 10. 2021.
    •        Beba može da ima i 5 stolica dnevno i jednu stolicu u 5 dana.Sve je to normalno.Niste napisali  kojim mlekom je dohranjujete i kako se ponaša.Ako se normalno ponaša,raspoložena,ne grči se nožicama i ne stenje,dobiće stolicu narednih dana.Ako ima navedene tegobe ,postoje adaptirana mleka  koja se daju kod zatvora.Pozdrav                                                                                                                                                                                                                                                            Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                          ordinacija Kinder Care