Postovani, imam bebicu 4 meseca. Primetila sam i pedijatar nas nam je rekla da bebica ima asimetriju lica blagu, i na temenu se poznaje,ali bas kad se zagledam. To od porodice vidim samo ja, ostali tvrde da sam umislila, dok nam i doktorka to nije rekla. Da li ja trebam bebu da okrecem da vise lezi na toj strani glavice gde mi se cini da je uza ili na siroj? To nisam doktorku bas razumela, hvala. Pozdrav.

    Odgovoreno: 25. 10. 2021.
    •     Pov novo se javite na pregled pedijatru.Pozdrav

      Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                          ordinacija Kinder Care.