Lijep pozdrav , ovako .. Beba je imala upalu grla , tepmeraturu ukljucen antibiotik nakon toga poceo kasalj , ukljucili inhalacije .. Uz sve to dijete 16mj.nece da jede bukvalno na spricuu mu supu dajem .. To me jako brine 😣 , kazu bitno da pije tecnost , sve to stoji al da ne jede bas nikako nije mi to nekako ok.. Pa moze savjet , nesto kako sta u vezi hrane . Hvala !

    Odgovoreno: 25. 10. 2021.
    •               Javite se pedijatru,da pregleda dete i proceni da li je ozdravilo ili je došlo do neke komplikacije.Pravi savet je teško dati  bez procene zdravstvenog stanja deteta.Pozdrav                                                                                                                                                                                                                                                                               Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                         ordinacija  Kinder Care