Poštovanje,

    Koristioi smo Aptamil PRE , u prodavnici kazu da ga vise nece biti i da je za to zamena Aptamil Pronotura Pre.

    Da li smem da ga dajem bebi od 3 meseca?

    I primetila sam kad joj dajem Lòsung 12.5 ml OLEOVIT D3 kapi , 1 kap=400I.E . da se grci, place i zacrveni po 20 min. Kad ne dam kapi po dva dana, onda je jako vesela i srecna. Doktor kaze da nastavimo dajemo kapi, a ne mogu da je gledam da se muci.

    Da li su joj prejake D3 uz mleko i kapi za grceve?

    Hvala!

    Odgovoreno: 25. 10. 2021.
    •                Da, Aptamil ProNutra 1 , od rođenja do punih 5 meseci i Aptamil  ProNutra 2, /nova formulacija Aptamila. od šestog do punih 12 meseci.                               Pokušajte neki drugi preparat  D3(na primer  Bebitol D3 + DHA Omega- 4U pharma ,od 4.og meseca ili  Vitamil D3. - Oktal  -pharma.Oba preparata su twist kapsule,jedna dnevno).                                                                                                                                                                                                                                                                     Može se promeniti i mleko: Aptamil Comfortt 1 i Aptamil  Comfort 2 (od 6.meseca).                                                                                                                                              Ako  i dalje imate isti problem,ponovo se obratite pedijatru.Pozdrav                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                          ordinacija  Kinder Care.